Hoşgeldiniz ( )
Cevap Yaz
23 Kasım 2016, 17:52
admin
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Ağaç ile ilgili kompozisyon örneği


Sponsorlu Bağlantılar

Ağaç ile ilgili kompozisyon

Ağaç, dünyada varlığı ezelden beridir olan, en önemli canlılardan birisidir. Ağacın önemi güzelliğinden çok öneminden ileri gelir. Tüm canlılar için olmazsa olmaz doğal bir döngünün parçasıdır.

Ağaçlar, dünyanın var oluşundan beridir vardırlar. İnsanoğlu ve diğer canlılar için büyük önem arz eder. Ağaçlar bitkidir, yani canlıdır. Faydaları onların değerini arttırmıştır. Ağaçlar dünyanın oksijen kaynağıdır. Çoğu canlı, özellikle de insan solunumunda oksijen kullanır. Bir ağacın dört insana oksijen kaynağı olduğu bilinmektedir. Dünyadaki bütün ağaçlar yok edilirse birkaç saat sonra insanlığın sonu gelmiş olur. Ağaçlar topluluğu ormanı meydana getirir. Orman pek çok canlı için yaşam alanı ve beslenme sahasıdır.

Ağaçlar, doğanın ayrılmaz bir parçası ve doğal dengenin en mühim unsurudur. Bu nedenle ağaçları korumalı ve yeni ağaçlar dikmeliyiz.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Aile ile ilgili kompozisyon örneği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: kompazisyon, agac diyor ki ile ilgili yazi, ağaç konulu yazı, agacin onemi ile ilgili kompozisyon, ağaç la ilgili kompazisyon, ağaç konulu yazılar, ağaç konulu ksa kompozisyon yaz, ağaç ile ilgili yazilar, ağaç ile ilgili kompozisyon örnekleri, agac ile ilgili komposizyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...
09 Şubat 2017, 19:04

Abone
Üyelik Tarihi: --
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 1003

Bence ağaçlar çok güzel

HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Diriliş
Forum diriliş Diriliş | Diriliş Forumu
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.